Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Про інститут

Дніпровський інститут ПрАТ «ВНЗ «МАУП» є відокремленим структурним підрозділом Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» (м. Київ).

Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП) була створена в 1989 р. як недержавний вищий навчальний та науково-дослідний заклад, що професійно займається проблемами менеджменту та бізнесу.

МАУП є найбільшим економіко-гуманітарним вищим навчальним закладом України, в якому навчаються студенти з 39 країн світу за 20 спеціальностями та 109 спеціалізаціями. За роки роботи підготовлено тисячі кваліфікованих фахівців-управлінців: керівників виробництва та бізнесу, менеджерів, фінансистів, маркетологів, соціологів, психологів, юристів.

Академія

Академія ліцензована за IV рівнем Міністерством освіти і науки України (Ліцензія МОН України №156-л від 19.07.2017) та акредитована за всіма ліцензованими спеціальностями з правом видачі дипломів про вищу освіту державного зразка. МАУП є членом Міжнародної кадрової академії (МКА) — міжнародної громадської організації, а також Міжнародної асоціації університетів Європейської мережі університетів безперервної освіти (EUCEN).

Засновник і президент Міжрегіональної Академії управління персоналом — Щокін Георгій Васильович, кандидат психологічних і доктор соціологічних наук, доктор філософії, професор і академік ряду вітчизняних, зарубіжних та міжнародних університетів і академій, почесний професор, почесний доктор вишів Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Киргизстану, Молдови, Росії, США та інших країн, заслужений працівник народної освіти.

Загальні відомості

В листопаді 1995 року у м. Дніпропетровську було створене науково-виробниче підприємство, яке виконувало функції з питань забезпечення освітньої діяльності, передбаченої ліцензіями, виданими МАУП.

У 1997 році науково-виробниче підприємство було перетворене на Навчально-консультаційний центр Міжрегіональної Академії управління персоналом. Це був один з перших навчальних центрів МАУП в Україні. Статус філії наданий йому в 1998 році.

Важливою подією для ДІ МАУП стало введення денної форми навчання у 2001 році.

У 2005 році філія перетворилась на Дніпропетровський інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом.

З метою підвищення духовності студентської молоді 30 серпня 2010 р. у приміщенні навчального закладу було відкрито та освячено студентську каплицю на честь "Дванадцяти Апостолів".

В каплиці на честь "Дванадцяти Апостолів" кожної неділі відбувається читання Акафіста. Акафіст - це особлива форма християнської поезії, піснеспіву, подяка та гімн на честь Ісуса Христа, Пресвятої Богородиці, святих та на честь свята, що надає наснагу, духовну допомогу та підтримку у складних життєвих ситуаціях.

11 вересня 2017 року Дніпропетровський інститут змінив назву на Дніпровський інститут.

Сучасний розвиток інституту зорієнтований на підготовку не тільки професійних, а й насамперед всебічно розвинених, мобільних фахівців, здатних працювати в умовах постійних змін.

Важливе значення тут має залучення студентів до спільних з викладачами наукових досліджень. Їх результати подаються та обговорюються на науково-практичних конференціях. Тематика наукових доповідей студентів у рамках цих заходів пов’язана з економічними і правовими проблемами розвитку сучасного суспільства. 

Матеріально-технічна база забезпечує належні умови для здійснення основних видів діяльності Інституту.

У структурі навчального закладу функціонує студентське кафе.

Випускники одержують диплом державного зразка, оформлений відповідно до вимог міжнародно – правових норм, що дає можливість отримати роботу за фахом або продовжити навчання в багатьох країнах світу.

Серед випускників інституту – підприємці, керівники банків і підприємств, головні бухгалтери, менеджери малого і середнього бізнесу, службовці високих рангів, юристи державних та приватних фірм, співробітники правоохоронних органів та ін. Вони працюють не тільки в Україні, а також в багатьох країнах світу - у Бельгії, Англії, Німеччині, Франції, Ізраїлі, Австралії та інших країнах.

Ті, хто прийде навчатися до Дніпровського інституту МАУП, одержать не лише глибокі знання, а й створять основи своєї майбутньої кар'єри.