Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Скринька довіри

"Скринька довіри” – це місце, де Ви можете розмістити запитання, які турбують Вас, побажання та пропозиції. При цьому Ви можете зробити це анонімно. Психологічна служба обов’язково відповість на поставлене запитання та врахує Ваші побажання та пропозиції. У кожної людини рано чи пізно в житті можуть виникнути певні складнощі. Такі моменти складно переживати і дорослим і дітям.

Якщо ви можете вирішити свої проблеми самостійно – це чудово, але іноді люди потребують допомоги іншої людини (незалежної, об’єктивної). Для Вас відкрита електронна психологічна скринька довіри, що дає можливість звернутися до практичного психолога написавши листа прямо з сайту, або звернутися до неї особисто.

Можете не турбуватися щодо приватності!

Надсилайте свої листи із пропозиціями, проблемними питаннями, зауваженнями, що хвилюють вас, на адресу – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Друзі! Якщо у Вас виникли якісь проблеми чи просто важко на душі, тут Ви можете поділитися усім наболілим чи запитати поради.

З радістю Вам допоможемо!