Міжрегіональна Академія управління персоналом

Дніпровський інститут
м. Дніпро, вул. Надії Алексєєнко, 21

Тренінг з надання першої психологічної допомоги та підвищення стресостійкості під час виконання службових обов’язків

Четвер, 09 травня 2024
Тренінг з надання першої психологічної допомоги та підвищення стресостійкості під час виконання службових обов’язків

08 травня 2024 року викладач кафедри психології Едуард Абашія взяв участь в онлайн заході у межах зустрічей «Психологічного клубу».

08 травня 2024 року викладач кафедри психології Дніпровського інституту ПрАТ ВНЗ «МАУП», правознавець, психолог Амур-Нижньодніпровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області Едуард Абашія прийняв участь в онлайн заході: «Основи психологічної самодопомоги та роботи з персоналом з підвищення стресостійкості під час виконання службових обов’язків» у межах зустрічей «Психологічного клубу».

Під час зустрічі були розглянуті техніки запобігання та подолання стресових ситуацій, підвищення рівня саморегуляції особистості, зняття емоційної напруги, надання підтримки особам, які зазнали впливу травмуючих подій. Фахівці сектору психологічної допомоги та інновацій в пробації поділилися знаннями, отриманими у рамках підготовки тренерів для системи Державної кримінальної виконавчої служби України від організації «Ізраїльська коаліція травми» (Israel Trauma Coalition (ITC)). Ізраїльська коаліція травми – це асоціація неурядових організацій, які займаються психосоціальною підтримкою населення, які постраждали від різного роду катастроф, у тому числі від війни.

Зустріч відбулась на онлайн платформі Zoom. На даному заході також були присутні психологи, провідні інспектори та інші співробітники структурних підрозділів філії Державної установи «Центр пробації», - зазначив психолог.